Razpored tekem v 1 B DOL za ženske

1. krog - 17. oktobra

Tekmovanje v 1. B DOL za ženske se bo pričelo 17. oktobra. V 1. krogu ljutomerčanke potujejo v Braslovče. Prva domača tekma pa bo naslednji teden, 24. oktobra, ko v Ljutomer prihaja ekipa iz Logatca. Ali bodo na tekmah dovoljeni gledalci ali ne, se še ne ve.

Razpored:

1. krog - sobota 17.10.2020
Braslovče : ŽOK Ljutomer
Calcit Volley II : Mozirje
Roto-Kema Puconci : ŽOK Triglav Kranj
Weiler Volley Zreče : Formis
ŽOK Sobota : Logatec
2. krog - sobota 24.10.2020
ŽOK Ljutomer : Logatec
Formis : ŽOK Sobota
ŽOK Triglav Kranj : Weiler Volley Zreče
Mozirje : Roto-Kema Puconci
Braslovče : Calcit Volley II
3. krog - sreda 28.10.2020
Calcit Volley II : ŽOK Ljutomer
Roto-Kema Puconci : Braslovče
Weiler Volley Zreče : Mozirje
ŽOK Sobota : ŽOK Triglav Kranj
Logatec : Formis
4. krog - sobota 31.10.2020
ŽOK Ljutomer : Formis
ŽOK Triglav Kranj : Logatec
Mozirje : ŽOK Sobota
Braslovče : Weiler Volley Zreče
Calcit Volley II : Roto-Kema Puconci
5. krog - sobota 07.11.2020
Roto-Kema Puconci : ŽOK Ljutomer
Weiler Volley Zreče : Calcit Volley II
ŽOK Sobota : Braslovče
Logatec : Mozirje
Formis : ŽOK Triglav Kranj
6. krog - sobota 14.11.2020    
ŽOK Ljutomer : ŽOK Triglav Kranj
Mozirje : Formis
Braslovče : Logatec
Calcit Volley II : ŽOK Sobota
Roto-Kema Puconci : Weiler Volley Zreče
7. krog - sobota 21.11.2020
Weiler Volley Zreče : ŽOK Ljutomer
ŽOK Sobota : Roto-Kema Puconci
Logatec : Calcit Volley II
Formis : Braslovče
ŽOK Triglav Kranj : Mozirje
8. krog - sobota 28.11.2020
ŽOK Ljutomer : Mozirje
Braslovče : ŽOK Triglav Kranj
Calcit Volley II : Formis
Roto-Kema Puconci : Logatec
Weiler Volley Zreče : ŽOK Sobota
9. krog - sobota 05.12.2020
ŽOK Sobota : ŽOK Ljutomer
Logatec : Weiler Volley Zreče
Formis : Roto-Kema Puconci
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volley II
Mozirje : Braslovče
10. krog - sreda 09.12.2020
ŽOK Ljutomer : Braslovče
Mozirje : Calcit Volley II
ŽOK Triglav Kranj : Roto-Kema Puconci
Formis : Weiler Volley Zreče
Logatec : ŽOK Sobota
11. krog - sobota 12.12.2020
Logatec : ŽOK Ljutomer
ŽOK Sobota : Formis
Weiler Volley Zreče : ŽOK Triglav Kranj
Roto-Kema Puconci : Mozirje
Calcit Volley II : Braslovče
12. krog - sobota 19.12.2020
ŽOK Ljutomer : Calcit Volley II
Braslovče : Roto-Kema Puconci
Mozirje : Weiler Volley Zreče
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Sobota
Formis : Logatec
13. krog - sobota 23.01.2021
Formis : ŽOK Ljutomer
Logatec : ŽOK Triglav Kranj
ŽOK Sobota : Mozirje
Weiler Volley Zreče : Braslovče
Roto-Kema Puconci : Calcit Volley II
14. krog - sobota 30.01.2021
ŽOK Ljutomer : Roto-Kema Puconci
Calcit Volley II : Weiler Volley Zreče
Braslovče : ŽOK Sobota
Mozirje : Logatec
ŽOK Triglav Kranj : Formis
15. krog - sobota 06.02.2021
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Ljutomer
Formis : Mozirje
Logatec : Braslovče
ŽOK Sobota : Calcit Volley II
Weiler Volley Zreče : Roto-Kema Puconci
16. krog - sobota 13.02.2021
ŽOK Ljutomer : Weiler Volley Zreče
Roto-Kema Puconci : ŽOK Sobota
Calcit Volley II : Logatec
Braslovče : Formis
Mozirje : ŽOK Triglav Kranj
17. krog - sobota 20.02.2021
Mozirje : ŽOK Ljutomer
ŽOK Triglav Kranj : Braslovče
Formis : Calcit Volley II
Logatec : Roto-Kema Puconci
ŽOK Sobota : Weiler Volley Zreče
18. krog - sobota 27.02.2021
ŽOK Ljutomer : ŽOK Sobota
Weiler Volley Zreče : Logatec
Roto-Kema Puconci : Formis
Calcit Volley II : ŽOK Triglav Kranj
Braslovče : Mozirje

Razpored domačih tekem