Kadetinje

 

 

Lestvica :

1 Formis III 16 8 0 16 0 max 401 257 1,560
2 Roto-Kema Puconci 12 6 2 12 4 3,000 369 296 1,247
3 Formis II 10 5 3 10 6 1,667 369 334 1,105
4 Murania Lendava 10 5 3 11 7 1,571 388 352 1,102
5 ŽOK Maribor 8 4 4 8 10 0,800 354 358 0,989
6 ŽOK Ljutomer 6 3 5 6 10 0,600 333 358 0,930
7 Zoja Lenart 2 1 7 3 14 0,214 281 401 0,701
8 Benedikt   0 8 1 16 0,063 274 413 0,663

Rezultati :

1. krog - nedelja, 26.01.2020 - VŠD Hoče - 10:00     OK
Formis II ŽOK Maribor 2:0 25:22, 25:13
Formis III Zoja Lenart 2:0 25:08, 25:12
Zoja Lenart Formis II 0:2 21:25, 18:25
ŽOK Maribor Formis III 0:2 18:25, 15:25
1. krog. krog - nedelja, 23.02.2020 - ŠD Benedikt - 10:00     OK
Benedikt Murania Lendava 0:2 16:25, 04:25
Murania Lendava ŽOK Ljutomer 2:0 27:25, 25:20
ŽOK Ljutomer Roto-Kema Puconci 0:2 10:25, 15:25
Roto-Kema Puconci Benedikt 2:0 25:19, 25:13
2. krog. krog - nedelja, 02.02.2020 - ŠD ŠIC Ljutomer - 09:00     OK
ŽOK Ljutomer Benedikt 2:0 25:18, 25:15
Roto-Kema Puconci Formis III 0:2 16:25, 18:25
Formis III ŽOK Ljutomer 2:0 25:15, 25:15
Benedikt Roto-Kema Puconci 0:2 12:25, 19:25
2. krog. krog - nedelja, 02.02.2020 - Dvojezična OŠ, Lendava - 10:00     OK
Murania Lendava Formis II 2:0 25:17, 25:22
Formis II ŽOK Maribor 2:0 25:17, 25:17
ŽOK Maribor Zoja Lenart 2:0 25:17, 25:19
Zoja Lenart Murania Lendava 0:2 15:25, 20:25
3. krog. krog - nedelja, 16.02.2020 - Draš center, Maribor - 10:00     OK
ŽOK Maribor Zoja Lenart 2:1 25:09, 21:25, 15:07
Zoja Lenart Formis II 2:0 25:19, 25:21
Formis II Formis III 0:2 16:25, 24:26
Formis III ŽOK Maribor 2:0 25:14, 25:15
3. krog. krog - nedelja, 16.02.2020 - Zelena dvorana Puconci - 10:00     OK
Roto-Kema Puconci Murania Lendava 2:0 25:15, 25:21
Benedikt ŽOK Ljutomer 0:2 21:25, 21:25
ŽOK Ljutomer Roto-Kema Puconci 0:2 21:25, 22:25
Murania Lendava Benedikt 2:1 23:25, 25:14, 15:12
4. krog. krog - nedelja, 08.03.2020 - VŠD Hoče - 10:00
Formis III Murania Lendava 2:0 25:15, 25:22
Murania Lendava ŽOK Maribor 1:2 25:22, 12:25, 13:15
ŽOK Maribor Benedikt 2:0 25:12, 25:19
Benedikt Formis III 0:2 15:25, 19:25
4. krog. krog - nedelja, 08.03.2020 - VŠD Hoče - 10:00
Formis II ŽOK Ljutomer 2:0 25:17, 25:23
ŽOK Ljutomer Zoja Lenart 2:0 25:18, 25:13
Zoja Lenart Roto-Kema Puconci 0:2 12:25, 17:25
Roto-Kema Puconci Formis II 0:2 18:25, 17:25
5. krog. krog - nedelja, 22.03.2020 - ŠD ŠIC Ljutomer - 10:00   - dve igrišči
ŽOK Ljutomer ŽOK Maribor
Benedikt Zoja Lenart
Zoja Lenart ŽOK Ljutomer
ŽOK Maribor Benedikt
5. krog. krog - nedelja, 22.03.2020 - Dvojezična OŠ, Lendava - 10:00
Murania Lendava Formis II
Formis II Roto-Kema Puconci
Roto-Kema Puconci Formis III
Formis III Murania Lendava
6. krog. krog - nedelja, 05.04.2020 - ŠD Lenart - 09:00
Zoja Lenart Formis III
Formis III Formis II
Formis II Benedikt
Benedikt Zoja Lenart
6. krog. krog - nedelja, 05.04.2020 - Draš center, Maribor - 10:00
ŽOK Maribor ŽOK Ljutomer
ŽOK Ljutomer Murania Lendava
Murania Lendava Roto-Kema Puconci
Roto-Kema Puconci ŽOK Maribor
7. krog. krog - nedelja, 19.04.2020 - ŠD Benedikt - 10:00
Benedikt Formis II
Formis II ŽOK Ljutomer
ŽOK Ljutomer Formis III
Formis III Benedikt
7. krog. krog - nedelja, 19.04.2020 - Zelena dvorana Puconci - 10:00   - dve igrišči
Roto-Kema Puconci Zoja Lenart
Murania Lendava ŽOK Maribor
ŽOK Maribor Roto-Kema Puconci
Zoja Lenart Murania Lendava

Razpored za kadetinje - kvalifikacije B skupina