1. B DOL

Rezultati :

1. krog - sobota 15.02.2020
Weiler Volley Zreče
3:1
ŽOK Ljutomer  
Calcit Volley II
3:0
ŽOK Triglav Kranj  
Roto-Kema Puconci
0:3
Mozirje  
2. krog - sobota 22.02.2020
ŽOK Ljutomer
1:3
Mozirje  
ŽOK Triglav Kranj
3:0
Roto-Kema Puconci  
Weiler Volley Zreče
0:3
Calcit Volley II  
3. krog - sobota 29.02.2020
Calcit Volley II
3:1
ŽOK Ljutomer  
Roto-Kema Puconci
3:1
Weiler Volley Zreče  
Mozirje
2:3
ŽOK Triglav Kranj  
4. krog - sobota 07.03.2020
ŽOK Ljutomer
3:2
ŽOK Triglav Kranj  
Weiler Volley Zreče
0:3
Mozirje  
Calcit Volley II
3:0
Roto-Kema Puconci  

Lestvica :

    Tekme Seti Točke v setih
mesto ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Calcit Volley II 43 13 5 47 19 2,474 1547 1286 1,203
2 Weiler Volley Zreče 29 9 9 36 34 1,059 1475 1479 0,997
3 ŽOK Triglav Kranj 23 8 10 30 37 0,811 1457 1449 1,006
4 Mozirje 23 8 10 28 36 0,778 1339 1394 0,961
5 ŽOK Ljutomer 19 6 12 27 40 0,675 1395 1527 0,914
6 Roto-Kema Puconci 3 1 17 7 52 0,135 1095 1441 0,760

Razpored :

5. krog - sobota 14.03.2020
8739 Roto-Kema Puconci ŽOK Ljutomer Zelena dvorana Puconci 19:00
8740 Mozirje Calcit Volley II ŠD OŠ Mozirje 19:00
8741 ŽOK Triglav Kranj Weiler Volley Zreče ŠD Zlato polje, Kranj 19:00
6. krog - sobota 21.03.2020
8742 ŽOK Ljutomer Weiler Volley Zreče ŠD ŠIC Ljutomer pet 20.03. - 20:00
8743 ŽOK Triglav Kranj Calcit Volley II ŠD Zlato polje, Kranj 19:00
8744 Mozirje Roto-Kema Puconci ŠD OŠ Mozirje 19:00
7. krog - sobota 28.03.2020
8745 Mozirje ŽOK Ljutomer ŠD OŠ Mozirje 19:00
8746 Roto-Kema Puconci ŽOK Triglav Kranj Zelena dvorana Puconci 19:00
8747 Calcit Volley II Weiler Volley Zreče OŠ Stranje 14:30
8. krog - sobota 04.04.2020
8748 ŽOK Ljutomer Calcit Volley II ŠD ŠIC Ljutomer 19:00
8749 Weiler Volley Zreče Roto-Kema Puconci ŠD Zreče 19:00
8750 ŽOK Triglav Kranj Mozirje ŠD Zlato polje, Kranj 19:00
9. krog - sobota 11.04.2020
8751 ŽOK Triglav Kranj ŽOK Ljutomer ŠD Zlato polje, Kranj 19:00
8752 Mozirje Weiler Volley Zreče ŠD OŠ Mozirje pet 10.04. - 19:00
8753 Roto-Kema Puconci Calcit Volley II Zelena dvorana Puconci 19:00
10. krog - sobota 18.04.2020
8754 ŽOK Ljutomer Roto-Kema Puconci ŠD ŠIC Ljutomer 17:00
8755 Calcit Volley II Mozirje OŠ Stranje 14:30
8756 Weiler Volley Zreče ŽOK Triglav Kranj ŠD Zreče 19:00